top of page

Produkcia čerstvého mäsa a domácich výrobkov podľa tradičnej receptúry

IMG_9895-2 biela a retus.jpg
IMG_9944 biela a retus.jpg
IMG_9905 biela a retus.jpg

O našej spoločnosti

Zákazníkom ponúkame nasledujúce služby:

  • Dovoz čerstvého mäsa a mäsových výrobkov

  • Distribúcia mäsa a mäsových výrobkov

  • Dovoz a distribúcia mrazenej a chladenej hydiny

  • Predaj domácich slovenských a zahraničných výrobkov

Naša spoločnosť sa zaoberá produkciou čerstvého mäsa a výrobou tradičných domácich výrobkov. Okrem iného ponúkame aj chladené a mrazené výrobky z hydiny. Spoločnosť vznikla v roku 1996 . Začala sa zaoberať maloobchodným predajom mäsa a mäsových výrobkov, postupne sa transformovala  na výrobu tradičných domácich produktov. Spoločnosť je súkromná firma, ktorá sa vypracovala z maloobchodu na väčšiu firmu, zamestnáva pracovníkov s vysokou odbornosťou.

Momentálne pôsobí v rámci podtatranskej oblasti, v ktorej ma vyše 200 odberateľov a 8 maloobchodných predajní. Spoločnosť Mäso- Tatry pôsobí nielen v regióne Poprad-Tatry, ale v rámci celého Slovenska , kde má  veľa obchodných partnerov, tiež v rámci zahraničného obchodu, kde spolupracuje prevažne s Českou republikou. Od roku 2006 vlastní európsky certifikát. V súčastnosti zamestnáva viac ako 20 pracovníkov.  V rámci regiónu je schopná doviezť k zákazníkovi tovar podľa platných noriem EÚ. Firma  disponuje vlastným vozovým parkom .

Priorita spoločnosti:

Hlavná činnosť spoločnosti spočíva vo vlastnej výrobe pravých domácich produktov. Ďalšou prednosťou je spracovanie mäsa zo slovenských chovov, zákazník sa tak dostane k ponuke nakúpiť domáce čerstvé slovenské mäso a výrobky.

Vlastné predajne v podtatranskom regióne

IMG_9997u.jpg
IMG_0084.jpg
IMG_0082.jpg

Kontakt

MÄSO-TATRY s.r.o.

Osloboditeľov 455

Spišská Teplica

059 34 Slovensko

  • Facebook

Ďakujeme za vašu správu

bottom of page